DESTEK : TEL: +380-63-871-22-72 Viber / Whats app: +380-63-871-22-72 Skype : ehliyetsatinal Mail: info@ehliyetsatinal.org
 
ULUSLARARASI EHLİYETİN GEÇERLİ OLDUĞU ÜLKELER - ULUSLARARASI EHLİYET , ULUSLAR ARASI EHLiYET FiYATLARI
ULUSLARARASI EHLİYETİN GEÇERLİ OLDUĞU ÜLKELER

ULUSLARARASI EHLİYETİN GEÇERLİ OLDUĞU ÜLKELER

ULUSLARARASI EHLİYETİN GEÇERLİ OLDUĞU ÜLKELER

Uluslararası sürücü belgesi1946 yılından beri hemen hemen 200 ülke tarafından benimsenmiş olup bu ülkelerin hepsinde geçerli olmaktadır. Belirlenen ülkelerin herhangi birindenuluslararası sürücü belgesi alındığı takdirde anlaşmayı kabul eden bütün ülkelerde araç kullanabilmek mümkün olur. Bu ülkeler arasında Avrupa ülkeleri, Asya ülkeleri ve daha pek çük ülke yer almaktadır.

Ülkemizden en çok çıkış yapılan yerlerden biri Yunanistan'dır. Yunanistan da uluslararası ehliyetin geçerli olduğu ülkeler arasındadır. Ülkemizden Yunanistan'a bir araçla geçmek isteniyorsa mutlaka uluslararası ehliyeti almak gerekiyor. Ehliyet olmadan Yunanistan'a herhangi bir araçla girebilmek mümkün değildir. Gümrük polisleri aracı ülkeye girmesine izin vermeyecektir. Bu durumda gümrüklerde bulunan Turing bürolarından uluslararası sürücü ehliyeti alınabilir.

Sanıldığının aksine oldukça kısa süren bir işlemdir. Ehliyeti ve iki fotoğrafını ibraz edebilen herkes kısa süre içerisinde uluslararası ehliyete sahip olabilir. Uluslararası ehliyet için belirlenen harç ücretinin de başvuru sırasında ödenmesi gereklidir. Harç ücretleri bu bürolardan peşin olarak ödenmelidir. 

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Tel 1 :TEL: +380-63-871-22-72 Viber / Whats app: +380-63-871-22-72 Skype : ehliyetsatinal Mail: info@ehliyetsatinal.org
Tel 2 :
Mail :info@ehliyetsatinal.org
Adres :America Investment Management LLC 1570 Lake Baldwin Lane #B Orlando FL 32814
Ön Başvuru Formu İçin Tıklayın
Başvuru Sorgulama
DUYURULAR ve YENİLİKLER
Her hakkı saklıdır. Bu sitedeki içeriğin izinsiz kullanılması yada kopyalanması yasaktır. Copyright © 2013
Geliştirme : For You Bilişim